מאחורי הקלעיםmoostash

דור לדור יביע אומר

מן המקורות

לכל מראה נושן יש רגע של הולדת

נתן אלתרמן

ביוגרפיה מצולמת

תנו לי רגע לקחת אתכם לשלבי המסע המרגש הצפוי לנו יחד מהפגישה הראשונה עד למחיאות הכפיים והדמעות שלאחר ההקרנה המרגשת והמוצלחת של סרט סיפורי סבתא שלכם.ראו את ההיסטוריה המשפחתית שלכם קמה לתחייה בטכניקות של תיעוד דוקומנטרי אישי ואמיתי, בעזרת תיעוד חי ושילוב של תמונות, מסמכים וסרטים ישנים. כל זאת בהקפדה מרבית על האיכויות הקולנועיות והדיוק ההיסטורי של הסיפור, בליווי מוסיקה תקופתית מרגשת.

פגישה ראשונה

בפגישה זו נלמד להכיר אתכם, מי אתם, מה עשיתם והיכן הייתם. נלמד להבין את הקווים הכללים של הסיפור שלכם, מאיפה אתם באים ולאן מועדות פניכם. יחד נעבור על האלבום המשפחתי, נסרוק את התמונות, נתפעל מהנכדים ונכיר אתכם טיפה יותר לעומק. השלב הזה של התהליך כולל מפגש אחד עד שלושה בהתאם לצורך. בפגישה זו מונחים היסודות ומפת דרכים לסרט המרגש והמוצלח.

צילום

בביתכם בסלון על הספה במקום הנוח ביותר, תאורה טובה וציוד צילום מתקדם יהפכו את הסלון הביתי לאולפן משוכלל עם ציוד מתקדם ואיכות תמונה ברמת הברודקאסט (איכות שידור).

הקלטה

אנחנו מאמינים שאנחנו קודם כל מקליטים סיפור – דהיינו את דבריו של האדם. לכן חשוב לנו להקפיד על קול נקי מרעשים. זה נעשה על ידי הקלטה במיקרופון דש אלחוטי , והקפדה על סביבה נקייה מרעשים.

ראיון

לנתק את הטלפון, לא לקבוע תור לקופת חולים, היום מספרים סיפור! באווירה נוחה ונעימה של הסלון הביתי מראיין מנוסה ינווט את השיחה מהילדות (מי היו אביך ואמך, מה היו שמותיהם?) עד למבט לעתיד: (מהם התכניות והחלומות שלך לעתיד?)

אפשר להוסיף של אנשים קרובים, מקומות חשובים לסרט, לפי הצורך.

לספר את הסיפור

על שולחן העריכה הסיפור שלכם יקבל צורה וקצב, חיבורים ומעברים, מוזיקה ותמונות שיהפכו אותו לגורם מאחד לכל המשפחה ולסרט קצבי מצחיק, כייפי ומרגש.

תוצרים

אחרי תיקונים שלכם לפי הצורך ואישור סופי של הלקוח ׳ימסר לכם הסרט, חומרי הגלם של הראיון כולו, שהוא מעניין בצורה בלתי רגילה, לצפייה נוספת בהמשך.